Kundeservice

Hva kan vi hjelpe deg med?

Eller ring oss på 4000 33 55

IT-Drift

Hva vi kan gjøre for deg

Enkel IT

Kort fortalt er vi en totalleverandør av IT-tjenester, -utstyr og konsulenttjenester. Vi leverer, installerer, drifter og sikrer dine data. Vi håndterer oppdateringer og backup slik at du kan bruke tiden din på det som er viktig.

Mobilitet

Av og til må man ta med seg jobben ut av kontoret. Tar du i bruk våre skytjenester får du jobben gjort uansett hvor, når eller hvilken enhet du ønsker å bruke. Vi sørger for at alt fungerer slik at du kan være mest mulig produktiv.

Onsite – lokal drift

Vi sørger for at alle IT-systemene i din bedrift spiller på lag og fungerer til enhver tid.

Vi leverer kompetanse og drift av din IT-plattform der du er. Med onsite har du tilgang til øyeblikkelig hjelp, overvåking og respons på kritiske hendelser.

Skytjenester – ASP

Tjenester i skyen er noe mange snakker om, men som ofte kan være vanskelig å definere. Hos Innit er det ikke det. Vi kan skytjenester, enten det er globale-, lokale- eller hybride skytjenester.

Vanskelig? Kanskje, men fellesnevneren er at disse sørger for at dine IT-tjenester driftes og kjøres utenfor egne lokaler.

Microsoft Partner Veeam HP-Enterprise Aruba VMWare VMWare

Servicedesk

Vi har egen servicedesk som er tilgjengelig for våre kunder. Her sitter det sertifiserte IT-hoder som hjelper til med å løse hverdagslige utfordringer.

Servicedesken er selve hjertet i våre tjenester. Uansett hvor utfordrende og vanskelig oppgavene er, vil de bli ivaretatt på en trygg og profesjonell måte.

Servicedesken er åpen når du trenger det, og skulle det være behov for det vil vi hjelpe deg med oppmøte der du er.

Med servicedesk fra Innit gir vi våre kunder et sted å ta kontakt for IT-tjenester – Single Point of Contact - SPOC.


Driftsavdelingen

Vår driftsavdeling består av mennesker med variert kompetanse og erfaring. Sammen utgjør vi et sterkt lag som løser alle små og store problemer som måtte dukke opp i IT-hverdagen til våre kunder.

Vi kommer fra ulike bakgrunner og har ulike interesser, men felles er vår lidenskap for IT. Alle disse nuller og enere som danner grunnlaget for mye av det vi foretar oss i hverdagen. Noen må jo ha styr på dette også. Vi tar kontrollen ved å alltid være oppdatert på utviklingen i bransjen. Gjennom sertifiseringer og kursing sørger vi for å levere topp kvalitet og moderne tjenester til deg og din bedrift.

Ansattbilde

Petter
Dyresen Børdahl

Driftsansvarlig petter@innit.no
Ansattbilde

Dag Atle
Nettum

IT-Konsulent dagatle@innit.no
Ansattbilde

Espen
Langvegg Moe

IT-Konsulent espen@innit.no
Ansattbilde

Lasse
Berge

IT-Konsulent lasse@innit.no
Ansattbilde

Lasse
Solvedt

IT-Konsulent lasse.soltvedt@innit.no
Ansattbilde

Vegard
Dufseth

IT-Konsulent vegard@innit.no
Ansattbilde

Henrik
Helset

IT-Konsulent henrik@innit.no
Ansattbilde

Andreas
Aspeli

IT-Konsulent andreas@innit.no
Ansattbilde

Stian
Oddseter

It-Konsulent stian@innit.no
Ansattbilde

Jonas
Sætre

Lærling jonas@innit.no

Kontakt oss

Storhamargata 44
2317 Hamar

4000 33 55

post@innit.no

Innit ASOrg.nr: 983 398 308 MVA