Kundeservice

Hva kan vi hjelpe deg med?

Eller ring oss på 4000 33 55

Om selskapet

 

Historie

Innit AS teller i dag 25 ansatte, og er lokalisert i Melkefabrikken på Hamar. Vi er å regne som et av innlandets største IT-selskaper.

Selskapet ble etablert i 2001, og gikk den gang under navnet Meno Total AS. Det var i 2003 at selskapet endret navn til Innit AS, som en forkortelse til Innlands-IT. 2003 var også året da nåværende daglig leder, Ronny Pedersen, tok over selskapet som da telte 2 ansatte. Siden den gang har Innit AS vokst fra å være et hosting-selskap til å bli en totalleverandør av IT-tjenester.

Etter oppstarten i gamle og æreverdige Norrønagården har vi vært innom flere lokaler i Hamar. I 2015 flyttet Innit AS inn i nok et kjent landemerke i Hamar: Melkefabrikken, også kjent som gamle Nestlé fabrikk.

Med Melkefabrikken som ny vekstarena, og et nytt moderne datasenter, ønsker Innit AS å vokse videre i historiske omgivelser. 

Selskapet har i dag sunn økonomi med dobbel AA-rating. Vi har gjennom vår historie blitt kåret til Gaselle-bedrift 3 ganger, senest i 2015.

Våre tjenester og kunnskap treffer alt fra de små aktørene i markedet, til noen av de største bedriftene i landet. Vi har også de senere årene startet med å levere produkter og tjenester i utlandet.

Omsetning 2015 - 24 MNOK

 

 

aa gronn gaselle mork2

Verdier

Vi i Innit AS har et sett med verdier vi skal etterleve, både for oss selv, våre kunder og våre samarbeidspartnere.

Våre verdier tar utgangspunkt i at vi skal skape merverdi for våre kunder, og våre kunder skal ha fokus på egne mål og arbeidsoppgaver.

STOLT

Våre kunder vil merke at vi er stolte av firmaet vårt, og at produktene og tjenestene vi leverer er av god kvalitet. Dialogen med kunden er sterk og løsningsorientert, og vi strekker oss langt for å finne de beste løsningene.

TYDELIG

Vi i Innit innehar en solid kompetanse på tjenestene vi tilbyr. Vi hjelper deg med å skreddersy løsninger som passer best for deg.
Våre medarbeidere formidler løsningene på en måte som ivaretar den enkelte bruker. Det er viktig for oss at brukerne føler seg hørt og forstått.

TRYGGHET

Vi jobber med og for våre kunder, mot felles mål.

I FORKANT

Vi har kunnskap om dagens og morgendagens løsninger. Dette bidrar med å ivareta kundens interesser, og gjør det enklere for kunden å ha fokus på egne mål og arbeidsoppgaver.


Ansattbilde

Ronny
Pedersen

Daglig leder
ronny@innit.no
Ansattbilde

Stig
Ranjit Dayanandan

stig@innit.no
Ansattbilde

Liv Renate
Schjerpen Arnkværn

Administrasjonskonsulent
liv@innit.no
Ansattbilde

Ronny
Bohrmann

utviklingsansvarlig
bohrmann@innit.no
Ansattbilde

Petter
Dyresen Børdahl

driftsansvarlig
petter@innit.no
Ansattbilde

Pål
Stueflotten

Salgs- og markedssjef
ps@innit.no
Ansattbilde

Dag Atle
Nettum

it-konsulent
dagatle@innit.no
Ansattbilde

Espen
Langvegg Moe

it-konsulent
espen@innit.no
Ansattbilde

Lasse
Berge

it-konsulent
lasse@innit.no
Ansattbilde

Lasse
Soltvedt

it-konsulent
lasse.soltvedt@innit.no
Ansattbilde

Vegard
Dufseth

it-konsulent
vegard@innit.no
Ansattbilde

Henrik
Helset

it-konsulent
henrik@innit.no
Ansattbilde

Stian
Oddseter

IT-konsulent
stian@innit.no
Ansattbilde

Andreas
Aspeli

IT-Konsulent
andreas@innit.no
Ansattbilde

Kim
Sandvold

webutvikler
kim@innit.no
Ansattbilde

Daniel
Skifjell Larsen

webutvikler
daniel@innit.no
Ansattbilde

Marius
Engen Haugen

interaksjonsdesigner
marius@innit.no
Ansattbilde

Simen
Mørch

webutvikler
simen@innit.no
Ansattbilde

Tor-Odd
Engen

grafisk designer
torodd@innit.no
Ansattbilde

Therese
Thorkildsen

prosjektleder
therese@innit.no
Ansattbilde

Joakim
Jøreng

webutvikler
joakim@innit.no
Ansattbilde

Olafur
Trollebø

Webutvikler
olafur@innit.no
Ansattbilde

Lars
Walter Westby

Webutvikler
lars@innit.no
Ansattbilde

Pål
Storsveen

Webutvikler
paal@innit.no
Ansattbilde

Jonas
Sætre

Lærling
jonas@innit.no

Kontakt oss

Storhamargata 44
2317 Hamar

4000 33 55

post@innit.no

Innit ASOrg.nr: 983 398 308 MVA