Kundeservice

Hva kan vi hjelpe deg med?

Eller ring oss på 4000 33 55

Webutvikling & Design

Vi tilbyr det meste innen utvikling og design; enten det skulle være enkle nettsider, eller større, skreddersydd programvare

Hva vi kan gjøre for deg

Webutvikling

Vårt fokus er å levere kvalitet på web. Dette oppnår vi ved å utvikle applikasjoner i tett samarbeid med våre kunder. God dialog og godt samarbeid er for oss fundamentale verktøy i vårt mål om å levere kvalitet som tilfredsstiller kundens behov.

Design og brukeropplevelse

Vi løfter din løsning til nye høyder med et design som representerer deg og din bedrift. For oss handler ikke design bare om hvordan en løsning ser ut, men også hvilket uttrykk den gir og hvordan den presenterer deg og bedriften din. Design og en god brukeropplevelse går hånd i hånd.

Mobilutvikling

I en verden med stadig større fokus på mobile løsninger utvikler vi mobilapps etter dine ønsker. Vi hjelper deg gjerne hele veien, fra idé og konseptutvikling til implementering av ferdig app.

Profil

Vår kompetanse og erfaring på grafisk design samt brukeropplevelse hjelper deg med å skape en digital identitet som skiller seg ut i mengden. En sterk profil vil bidra til at du er synlig i det digitale landskapet.


Hva har vi gjort for andre

Vi har erfaring fra flere bransjer, og har utviklet løsninger tett med våre kunder innen blant annet bank og finans, retail, skole og utdanning.

Innen disse bransjene har vi utviklet administrasjonsløsninger som for eksempel kurs- og medlemsforvaltning, bookingløsninger og callsentre.


Vår opplæringssuite

Siden vi lanserte OLKWEB i 2007 har vi opparbeidet oss god kompetanse på yrkesrettet utdanning. Dette har resultert i en unik portefølje av oppfølgings- og administreringssystemer.

Porteføljen håndterer hele gangen i et opplæringsløp. Fra elev i Skole, søker i Aspirant og til fullført fagbrev i OLKWEB.

I tillegg har vi Webcadet, som håndterer sertifikatrettet opplæring ombord i skip, både innen- og utenlands.


Utviklings–avdelingen

Utviklingsavdelingen består av mennesker med variert interesse og kompetanse som jobber sammen for å gi deg skreddersydde og nytenkende løsninger til dine behov.

For oss er det viktig å følge med på ny teknologi slik at vi alltid kan levere et oppdatert og stabilt produkt.

Utviklingsprosessen er et tett samarbeid mellom deg som kunde og oss som utviklere.
Vi bryr oss om dine meninger og ­involverer deg i utviklingsprosessen.

Ansattbilde

Ronny
Bohrmann

Utviklingsansvarlig bohrmann@innit.no
Ansattbilde

Kim
Sandvold

Webutvikler kim@innit.no
Ansattbilde

Daniel
Skifjell Larsen

Webutvikler daniel@innit.no
Ansattbilde

Marius
Engen Haugen

Interaksjonsdesigner marius@innit.no
Ansattbilde

Simen
Mørch

Webutvikler simen@innit.no
Ansattbilde

Tor-Odd
Engen

Grafisk Designer torodd@innit.no
Ansattbilde

Therese
Thorkildsen

Prosjektleder therese@innit.no
Ansattbilde

Joakim
Jøreng

Webutvikler joakim@innit.no
Ansattbilde

Olafur
Trollebø

Webutvikler olafur@innit.no
Ansattbilde

Lars
Walter Westby

Webutvikler lars@innit
Ansattbilde

Pål
Storsveen

Webutvikler paal@innit.no
Ansattbilde

David
Øvrelid

Webutvikler david@innit.no

Kontakt oss

Storhamargata 44
2317 Hamar

4000 33 55

post@innit.no

Innit ASOrg.nr: 983 398 308 MVA